Cascade building sketch

NAŠE SLUŽBY

ARTERA projekt s.r.o. je architektonicko-urbanistická kancelář zajišťující komplexní služby ve stavebnictví se zaměřením na projekty většího rozsahu typu obytné soubory, administrativní centra apod. Zaměřujeme se na komplexní návrh, design, architektonickou koncepci, zpracováváme úplnou projektovou dokumentaci, zajišťujeme činnost inženýrskou a investorskou, technický a autorský dozor, vedení, koordinaci a realizaci staveb, zhodnocení nemovitostí, realitní činnost a další.

Díky získaným zkušenostem z desítek úspěšných realizací, vysoké produktivitě práce použitím softwaru Graphisoft ArchiCAD umožňujícího 3D kontrolu projektu již v průběhu návrhu, originalitě a individuálnímu přístupu, nabízíme vysoký standard výše zmíněných služeb. 

O SPOLEČNOSTI

Projekční kancelář Ing. arch. Ladislava Opletala datuje svou činnost již od roku 1992. Členové týmu společnosti ARTERA projekt s.r.o. jsou autory a mnohdy i pověřenými investory více jak 2000 bytů a to v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Zlíně, Olomouci, Přerově, Teplicích, Českých Budějovicích, Bratislavě, Žilině a dalších městech. Společnosti a bytová družstva založená a vedená ing. arch. Ladislavem Opletalem realizovala jako developeři více jak za 1,5 miliardy Kč bytů v Olomouci.

Jedním z úspěšných projektů jsou KASKÁDOVÉ DOMY®

Kaskádové domy® s terasami jsou fenomén. Jejich atraktivita pro klienty tkví již v samotné koncepci. Byty mají prostornou terasu vycházející z filozofie uspořádání místností rodinného atriového domu.

Kombinace výhod, mezi něž patří možnost parkování v objektu, chráněné soukromí a otevřený výhled do okolí plného zeleně, vytváří kvalitní bydlení srovnatelné s komfortem rodinného domu. Mnohaletým vývojem a optimalizací domu kaskádového typu se zároveň podařilo najít řešení zajišťující ekonomickou a rychlou výstavbu. Bytové domy kaskádového typu jsou autorsky chráněny průmyslovým vzorem PVZ 2001-33578.

 

Náš základní tým, doplněný řadou externích spolupracovníků, je tvořen:

Ing. arch. Ladislav Opletal
Ing. arch. Miroslav Strnad
Marta Bulinská
Marek Smékal
Dan Krejčí
Ing. Tomáš Pressburger